محل تبلیغات شما

سلام

سفر خوب بود. خوش گذشت. دخترم همون روز برای اولین بار دست زد. همه کلی تحویلش گرفتن. موقع برگشت رفتیم سوغاتی بخریم خواهرم به مادرم گیر داد چرا میخوای برای پسرخاله هم بگیری. کلا به همه چی کار داره و باهمه بد حرف میزنه و براش مهم نیست. 

۱۱ شب رسیدیم. دخترمم اونجا فقط ظهر یکم خوابید.از هیجان خوابش نمی برد. شیر هم نمیخورد حتی. تو ماشین دیگه خوابید. من م اینا برگشتم که ماشینشون بزرگتر بود.

صبح دخترم زود پاشد. صبحونه ش رو دادم و گذاشتم پیش مادرم و رفتم سر کار. جلسه داشتم که دیر شروع شد.بینش مادرم زنگ زد که دخترم دوباره که خوابیده و بیدار شده دنبالت می گرده. جلسه تموم شد دیگه نموندم. 

رسیدم خونه آروم بود. ولی مادرم گفت بین بازیش هی دنبالت میگشت و صدا می کرد. ولی آرومتر از وقتی بود که پیش همسر موند.

همسر هم ظهر بعد ناهار با خانواده ش رفت شهرشون و خونه رو فروختن و اومدن! ۱۲،۵شب رسید. خیلی خسته بودم و کمبود خواب داشتم.دلم میخواست بگه دیروقته همونجا بمون. ولی تنهایی سختشه. صبحم  رفت سراغشون که برن دنبال خونه. مهلت سه روزه گرفتن که اگر خونه پیدا کردن قرارداد رو قطعی کنن والا کنسل میشه.

از پزشونم نمیخوان کم کنن. همچنان میگن پایین آزادی نه. بعد اثاث دوتا خونه رو میخوان جا بدن تو خونه ۷۰-۸۰ متری. البته که شانس دارن و آخرشم پیدا می کنن.

همسر میگفت الان پول نداریم کمکشون کنیم. ته دلم بابت این موضون خوشحالم. چون بخاطر بیفکری یه طبقه رو نصف قیمت فروختن که پز بدن جهاز خوب دادیم. الانم باز حاضر نیستن برن محله پایین. بعد پول پز اونارو چرا ما بدیم؟ لااقل یه بار اثر کارشون رو ببینن. نمیشه همیشه هم خدارو داشت هم خرمارو. 

هم خواهرشون پز بده و هی ارد بده اینو بخرم اونو بخدم. اصل بگیرم، گرون بگیرم، هم بیاد تهران، هم فلان محله بشینه تو خونه بزرگ. چرا؟ چون دلش میخواد و فکر میکنه بخاطر چشمای رنگی و موهای بلند خرمایی، باید هرچی میخواد فراهم بشه و خیلی لیاقت داره!

واقعا امیدوارم تهران اومدنشون خیر باشه برای ما.

دلمم نمیخواست بفهمن من سفر رفتم یا دوباره میخوام برم سر کار ولی قبل اینکه به همسر بگم نگو، گفته بود. اونم چون مادرش گفته بود منم باهاشون برم برای فروش خونه، که با دخترم باشن، همسرم گفته بود فلانی نیست. دعا دعا می کنم خواهرش گیر نده دخترتو پیش ما بزار.

متنفرم از این نگرانی ها و فکرها. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها